Karrier

Gyakornoki karrier lehetőség

A HQSC Kft. debreceni irodájába keres asszisztensi feladatokat ellátó gyakornokot!

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség,
  • Barátságos, támogató légkör,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Versenyképes juttatás,
  • Hosszútávú munkalehetőség.

Lehetséges szakmai területeink:

  • Projektasszisztens gyakornok

Feladatok:

  • Ügyvezető és a munkatársak adminisztratív támogatása,
  • Adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Bejövő hívások, központi e-mailek kezelése,
  • Bejövő, kimenő számlák, kintlévőségkezelés, kiküldetési rendelvények kezelése,
  • Postai ügyintézés (kimenő levelek előkészítése, feladása, bejövő levelek felvétele),
  • Iroda igényes és rendezett fenntartása,
  • Alvállalkozókkal kapcsolattartás,
  • Irodai beszerzések koordinálása (irodaszer, repi),
  • Eszköz nyilvántartás vezetése,
  • Céges, belföldi utazásokkal kapcsolatos ügyintézés, szállásfoglalás.

Az állás betöltéséhez az alábbi feltételek mindegyikének együttes teljesülése szükséges:

  • 25 évesnél fiatalabb vagy,
  • Bejelentett lakóhelyed nem Budapest vagy Pest megyei település,
  • Ifjúsági Garancia programban regisztráltál,
  • Van valamilyen OKJ-s (vagy azzal egyenértékű) szakképesítésed,
  • Nem vagy nappali tagozatos hallgató, viszont esti vagy levelező tagozatosok jelentkezését szívesen fogadjuk,
  • Nincs felsőfokú végzettséged.

A gyakornokokkal szemben támasztott elvárások:

  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • Proaktivitás,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Megbízhatóság,
  • Precizítás,
  • Önálló munkavégzés,
  • Közvetlenség.

Cégünkről:

A High Quality Support & Consult Kft. minőségirányítási-, információbiztonsági-, környezetközpontú irányítási-, autóipari minőségirányítási tevékenységet folytat, mely magába foglalja a rendszerépítést, rendszerfelügyeletet, tanúsításra való felkészítést, valamit a szabvány megfelelőséget vizsgáló belső auditot.

A HQSC Kft. legfőbb célkitűzése, hogy olyan komplex megoldást nyújtson ügyfeleinek, mely elegánsan ötvözi a professzionális és emberközpontú megoldásokat. Olyan mérnökökkel pénzügyi és jogi szakértő csapattal dolgozunk, akiknek tudása és szakmai tapasztalata garancia az ügyfelek legmagasabb szintű és legszélesebb körű kiszolgálására.

Várjuk, hogy rövidesen csapatunkban üdvözölhessünk Téged!

A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező!